ניוקי אקסטרה סמול

ניוקי אקסטרה סמול
22 בנובמבר 2017 סטודיו סטורי טיילור

לז'אנר האופנתי של סרטוני foodies, מתכוני הוידאו האסתטיים והמהירים, הצטרף שחקן קטנטן במיוחד. זהירות: כמו האוכל שמכינים כאן, גם הסרטונים עצמם עלולים לגרום להתמכרות.

 

צלחת זעירה של נודלס, פיצה בגודל ציפורן, ולקינוח – קרם ברולה בגובה 2 סנטימטרים בלבד. אלה רק חלק ממתכוני הוידאו המדהימים וההזויים של tiny kitchen, שמדגימים בצורה מפורטת וברמה הגבוהה ביותר איך להכין מגוון רחב של מאכלים – רק שהכל מיניאטורי.
הנה לדוגמא מתכון ללזניה פצפונת:

זה התחיל כאשר אתר יפני בשם miniature space העלה סרטונים ויראליים של מטבחים קטנטנים ומה שאפשר לעשות איתם. האובססיה של היפנים לדברים קטנים, חמודים ומהירים חצתה את גבולות המדינה, והחבר'ה מאתר האוכל tastemade קלטו את הפוטנציאל. כיאות לעסק רציני (עם יותר מ-200 מיליון צפיות קשה להתווכח…) הם פנו לחברה מקצועית מגרמניה שבנתה במיוחד עבורם מטבח מיניאטורי מאובזר, שאפשר להכין בו הכל. מאז הם הפיקו יותר מ-100 מתכוני וידאו של כל סוג מזון אפשרי – ראמן יפני זעיר, טבעות בצל פיצפונות, ניוקי אקסטרה סמול, ואפילו עוגת חתונה של 3 קומות. ניחשתם נכון – בגובה של כמה סנטימטרים.

בכל המתכונים שלהם משתמשים tiny kitchen במרכיבים אמיתיים בלבד, מה שאומר שאת התוצר הסופי אפשר ממש לאכול. בביס אחד. המטבח הזעיר אינו מופעל על ידי גז או חשמל, אלא לרוב על ידי נרות, אבל אין שום שלב במתכון שאי אפשר לבצע במטבח המדהים הזה. קבלו דוגמא נוספת, הפעם עם קריצה לעם היהודי:

אם לא התוודעתם עד היום למתכונים הזעירים, בטח אתם תוהים לעצמכם – למה צריך את זה בכלל???
התשובה לשאלה הזו לא ממש ברורה, אבל מה שבטוח – אם תתחילו לצפות בהם, יש סיכוי יותר מסביר שאתם הולכים להתמכר.  ראו הוזהרתם.

אתר הפרויקט: https://www.tastemade.com/shows/tiny-kitchen

עמוד הפייסבוק (K700 עוקבים): https://www.facebook.com/tinykitchentm/

 

דברו איתנו בעזרת WhatsApp
נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה 050-3308728 או לחצו כאן ליצירת קשר